Медичний центр «Добромед» створений для надання своїм пацієнтам кваліфікованої медичної допомоги, послуг європейського рівня  з проведенням профілактики, лікувально-діагностичних обстежень. В нашому цетрі  Ви зможете отримати послуги по таким напрямках: УЗД, еластографія, ендокринологія, медична лабораторія Сінлаб.

  Кабінет УЗД оснащений найсучаснішим апаратом експертного класу з еластографією.  Вперше в Хмельницькій області пацієнти зможуть пройти обстеження новим методом діагностики новоутворень. Це сучасний метод УЗД м’яких тканин, незмінний при виявленні пухлин молочних залоз, щитовидної залози та печінки. Найновіша технологія, яка дозволяє на самих ранніх стадіях виявити різноманітні новоутворення, у тому числі злоякісні пухлини малих розмірів – до 0,5 см. Лікар завдяки спеціальній опції зможе виявити фіброзні зміни в органах і відрізнити доброякісні від злоякісних утворень. Достовірність даних еластографії  95,5 %, на відміну від традиційного УЗД та рентгену. Еластографіякраща альтернатива іншим  методам спостережень, які не завжди достовірні, безпечні та можуть мати протипокази. Висока специфічність обстеження дозволяє уникнути необґрунтованих пункційних біопсій. У еластографії немає протипоказів, відсутнє променеве навантаження, можливість знаходити і візуалізувати  найменші ділянки ущільнення, що знаходяться в недоступних для пальпації  місцях. З метою  профілактики онкозахворювань лікарі  рекомендують проходити процедуру еластографії один раз на рік.

   В центрі «Добромед» Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію дитячого та дорослого  ендокринолога .

  Лабораторія «Сінлаб»  – найбільша європейська лабораторія. Пропонуємо такі напрямки  досліджень:  для діагностики та контролю цукрового діабету,  скринінг  імуноглобулінів, серце і судини, проблеми зайвої ваги, контроль стану щитовидної залози, діагностика аутоімунного процесу, ревмопроби, онкомаркери, біохімічні аналізи, діагностика гепатитів, скринінг урогенітальних  інфекцій, торч-інфекції, репродуктивне здоров’я, гельмінти.  Крім лабораторних досліджень, які ми пропонуємо, проводяться унікальні та високоспецифічні  дослідження, котрі виконуються на базі спеціалізованих лабораторій групи «Сінлаб» в Німеччині.

 

Знайдіть нас

м. Кам’янець-Подільський
вул. Лесі Українки, 40
(навпроти дитячої поліклініки)

Ми працюємо:
Понеділок-П’ятниця: 8:00–17:00
Субота & Неділя: ВИХІДНИЙ

Консультація on-line

Чекаємо Ваших листів: [email protected]

Знайти на сайті:

Архів новин